Raná péče

Služba je spolufinancována z rozpočtu Ministerstva práce a sociálních věcí ČR

Odborné sociální poradenství

Tento projekt je spolufinancován z rozpočtu Středočeského kraje

Aktivity projektu Centrum podpory ohrožených dětí rodin jsou podpořeny z dotačního programu Rodina

PRESTIŽNÍ OCENĚNÍ

Kolpingově rodině Smečno   

Aktivity projektu Preventivní a terapeutické programy jsou podpořeny z dotačního programu Rodina

Dům rodin

 

Vítáme Vás na stránkách Domu rodin. Naše ubytovací zařízení se nachází pouhých 30 km od Prahy v krásné krajinné oblasti předhůří Křivoklátska. Svou vybaveností a polohou je příjemným zpestřením pro chvíle strávené s rodinou či firemním posezením. Disponujeme 10 pokoji s možností 35 lůžek a dvou přistýlek. Máme sedm dětských postýlek a v jídelně máme pro Vás připraveno osm dětských židliček a jeden podsedák. Přijet může opravdu každý. Jezdí k nám především skupiny maminek s dětma, rodiny, ale i firmy či spolky na teambuidingy, protože v naší zasedačce naleznete plátno, flipchart, kuchyňku a máme velké zázemí s úžasnou jídelnou a kuchyní. Samozřejmostí je možnost internetového připojení v celém objektu a to zdarma. Vaříme po celý den. Vybrat si můžete z bohaté české nebo fit kuchyně. Plná penze činí pro dospělou osobu 320,- Kč a poloviční porce 180,- Kč. Můžete si zvolit i polopenzi a oběd sebou nebo si přidat ještě dopolední a odpolední svačiny. Vše si můžete na pobyt navolit podle své uváženosti na každý den i jinak - uvedete ve své přihlášce. Ostatní ceny naleznete v sekci ceník pro rok 2020.

 

Celý objekt je bezbariérový a pod uzavřením s vlastním parkovacím stáním. Naleznete zde hernu, výtvarnou místnost, relaxační místnost (masáže, kosmetika), zasedací místnost a v podkroví naleznete druhou relaxační místnost, kterou využijete nejen v nepřízni počasí pro cvičení s dětmi nebo příjemné posezení s hudbou, protože zde naleznete plno sportovních prvků i digitální piano. Lze využít pro terapeutické pobyty, odlehčovací pobyty pro děti  s PAS, ale třeba i duchovní sezení. Na zahradě je pak venkovní hřiště, největší plně zabezpečená trampolína s nosností až 180kg. Dále ohniště a pergolové posezení. Děti si u nás mohou půjčit odrážedla, koloběžky, helmy . Dále  hračky na naše velké pískoviště, které je umístěno ve stínu pod krásným ořechem.

 

Pokud jste se stále na vážkách, tak Vás odzbrojíme tím, že u nás Vám pohlídáme po předchozí domluvě i děti za poplatek 150,- Kč na hodinu nebo můžete využít výtvarných dílniček, které trvají s rodičem i bez celou hodinu za poplatek 50,- Kč. Objednat si u nás můžete i divadlo pro děti, které hrajeme dle přízně počasí venku či v jídelně.

 

Na každý pokoj můžeme přidat dětskou vaničku, postýlku, nočník.

 

Jak jsme psali na začátku. Nacházíme se v předhůří Křivoklátska, které je turisticky velice vyhledávanou oblastí. Na každém pokoji jsme pro Vás připravili desky s výlety do okolí. Vše jsme doladili i s informací vzdálenosti na km a časovou vzdálenost od ubytovacího zařízení s fotografiemi. Výlety jsme i propojili. Můžete tedy navštívit více památek a míst, která jsou blízko sebe a máte tak celodenní výlet vymyšlen za Vás.

 

V DOMĚ RODIN SMEČNO NENÍ DOVOLENO KOUŘIT A ROVNĚŽ NENÍ DOVOLENO BRÁT SI S SEBOU NA POBYT DOMÁCÍ MAZLÍČKY

 

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na e-mailu: objednávky@dumrodin.cz  nebo na telefonu: 601 121 552

Budeme se na Vás těšit.

 

Kolpingova rodina Smečno

Chcete-li nás podpořit


Hlavní účet

2700219491/2010


Dárcovský účet pro děti se zdravotním postižením
157834265/0600

 
 

Děkujeme za podporu

Děkujeme za podporu

Nadace Terezy Maxové dětem

Děkujeme za podporu

Aktivity projektu Podpora rodin s SMA a dystrofiemi jsou podpořeny z dotačního programu Rodina

Dobrý anděl


         www.dobryandel.cz

Děkujeme za podporu KB nadace Jistota

Active Citizens Fund