Raná péče

Služba je spolufinancována z rozpočtu Ministerstva práce a sociálních věcí ČR

Odborné sociální poradenství

Tento projekt je spolufinancován z rozpočtu Středočeského kraje

Aktivity projektu Centrum podpory ohrožených dětí rodin jsou podpořeny z dotačního programu Rodina

PRESTIŽNÍ OCENĚNÍ

Kolpingově rodině Smečno   

Aktivity projektu Preventivní a terapeutické programy jsou podpořeny z dotačního programu Rodina

Kolpingova rodina Smečno » Kolpingova rodina Smečno » PRONÁJEM CELÉ BUDOVY za 3000 Kč/ den.

Můžete si objednat zvýhodněný pronájem celé budovy za   6000 Kč/ den.

TENTO PRONÁJEM PLATÍ PŘI OBJEDNÁVCE OD DVOU A VÍCE DNÍ

 

Stručná charakteristika domu:

Dům prošel před 3 lety, díky přiznané investiční dotaci z evropských zdrojů, generální rekonstrukcí s rozšířením ubytovacích kapacit a vestavbou výtahu, čímž se stal plně bezbariérovým. Dům má díky své historii, kdy byl majetkem správce hraběte Clam Martinic, nezaměnitelný genius loci. Umístěn je v klidné lokalitě malého městečka Smečna v těsné blízkosti zámeckého parku. Stravování je zajištěno díky vlastní kuchyni formou plné penze. Od Prahy je vzdálen po rychlostní silnici R7 jen 30 km. Jeho standard a vybavení ocení především rodiny s dětmi, ale stejně tak dobře poslouží skupinám seniorů, osob s handicapem a nejrůznějším typům školení, výcvikům a zájmovým akcím pro menší skupiny do 30 osob, které se v domě v minulosti již konaly. Z nejzajímavějších uvádíme tvořivé činnosti např.šití, malování, výroba keramiky, fotografické kurzy nebo i břišní tance a cvičení jógy. Jsme schopni zajistit vše i pro typicky českou zabíjačku pro menší skupiny do 40 osob.

Vlastníkem budovy je naše nezisková organizace, jejímž posláním je poskytovat sociální služby pro rodiny. Budovu ke svým aktivitám nevyužíváme po celý rok, a proto jsme se rozhodli tímto způsobem nabídnout volnou kapacitu za zvýhodněných finančních podmínek v časově omezené době.

Cena se zvýhodňuje při obsazení objektu vyšším počtem vašich klientů. Dům má kapacitu 32 lůžek ( 2x 2 lůžkový,z nichž 1 je bez soc.zař.na pokoji, 4 x  4-lůžkový, 4x 3-lůžkový). Cena při obsazení plné kapacity pak činí méně než 190 Kč/den/ 1 klienta.

 V ceně máte kromě využití 10 pokojů i veškeré další zázemí ( kancelář, přednáškovou místnost, 2 klubové místnosti, místnost pro masáže včetně vybavení, zahradu se zahradním nábytekm, krbem a parkoviště uvnitř objektu. K dispozici je moderní osobní výtah. Nad rámec této ceny Vám zajistíme celodenní stravování v naší kuchyni podle vašich představ.

Tímto zvýhodněným pronájmem si zlevníte výrazně své náklady a zároveň tím pomůžete naší neziskové organizaci pokračovat ve svých sociálních projektech v tomto domě i v příštích letech.

K bližší představě o domě můžete shlédnout krátkou virtuální prohlídku interiérem nebo se k nám objednat na osobní prohlídku. Velmi ráda Vám zodpovím jakékoli Vaše dotazy.

Ludmila Janžurová, ředitelka

Tel.: 777 558 778, e mail: ludmila.janzurova@dumrodin.cz

Chcete-li nás podpořit


Hlavní účet

2700219491/2010


Dárcovský účet pro děti se zdravotním postižením
157834265/0600

 
 

Děkujeme za podporu

Děkujeme za podporu

Nadace Terezy Maxové dětem

Děkujeme za podporu

Aktivity projektu Podpora rodin s SMA a dystrofiemi jsou podpořeny z dotačního programu Rodina

Dobrý anděl


         www.dobryandel.cz

Děkujeme za podporu KB nadace Jistota

Active Citizens Fund